A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Namíbie - Diskuze

Původní dotaz

namibia jul 2011

02.05.2011 09:26:50 | -dana-
-dana-
ahojte, je tu niekto, kto mas skusenosti s cestou po namibii? ideme 4-clenna rodina v juli na 3 tyzdne a chceme campovat, zaujima ma, ci je velka zima v noci, hlavne v juznej namibii. bolo mi odporucane rezervovat campingy dopredu, ciastocne uz aj mam rezervacie, ale len v narodnych parkoch, inak sa mi nechce verit, ze by sa bezne nenaslo miesto na jeden stan :-). campovat na divoko neplanujem. budem vdacna za akekolvek info. ak sa niekto chysta v rovnakom case - priletime do windhoek 4.jula - ozvite sa :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
-dana- 02.05.2011 09:26
namibia jul 2011  

ahojte, je tu niekto, kto mas skusenosti s cestou po namibii? ideme 4-clenna rodina v juli na 3 tyzdne a chceme campovat, zaujima ma, ci je velka zima v noci, hlavne v juznej namibii. bolo mi odporucane rezervovat campingy dopredu, ciastocne uz aj mam rezervacie, ale len v narodnych parkoch, inak sa mi nechce verit, ze by sa bezne nenaslo miesto na jeden stan :-). campovat na divoko neplanujem. budem vdacna za akekolvek info. ak sa niekto chysta v rovnakom case - priletime do windhoek 4.jula - ozvite sa :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu